Program Patriot

Program Patriot společnosti Mondi Štětí a.s. je dotačním programem, v rámci kterého lze zažádat o finanční podporu pro projekty neziskových organizací, měst a obcí v regionu. 


Patriot pro veřejnost v roce 2021

V rámci programu Patriot pro veřejnost již několik let podporujeme regionální organizace, obce, spolky a další subjekty z okolí Štětska v rozvoji sociálních, sportovních, kulturních, volnočasových či výchovných aktivit. V letošním ročníku získalo finanční podporu 20 projektů, a to v celkové výši 550 510 Kč.


PDF se všemi místy si můžete stáhnout ZDE.


Patriot pro zaměstnance v roce 2021

Program Patriot pro zaměstnance je dotační program, v němž mohou zaměstnanci Mondi Štětí požádat o příspěvek pro zájmovou, neziskovou či jinou organizaci, která je členem, nebo pořádá aktivity v jejich okolí. Letos s žádostí o finanční podporu uspělo 28 organizací, mezi něž byla rozdělena celková částka 476 229 Kč.


PDF se všemi místy si můžete stáhnout ZDE.


Starší projekty

Podívejte se, jaké projekty jsme podpořili v roce 2020

Kontakt

Přijímání žádostí a obecné dotazy

MARKÉTA BAŠUSOVÁ
Program Administrátor

tel: +420 416803214
mob: +420 739540749
Email: marketa.basusova@mondigroup.com

Mondi Štětí
Kraft Paper
Litoměřická 272, Štětí, Post Code 411 08
Czech Republic

Kde jsme pomohli

Vánoční tvorba v domově důchodců v Libochovicích

Děkujeme dalšímu týmu našich dobrovolníků, tentokrát ze Zákaznického servisu, který vyrazil do Domova důchodců v Libochovicích. Společně s klienty tvořili dekorace na blížící se vánoční období.

Podporujeme i budoucí umělce

V ZUŠ Štětí mají nové klavírní křídlo, které bylo pořízeno za finanční podpory města a Mondi Štětí. Nákup klavírního křídla jsme podpořili částkou 80 000 Kč v rámci dotačního programu Patriot.

Natírání dveří pro Klokánek Litoměřice

Klokánek Litoměřice podporujeme dlouhodobě nejen finančně, ale i vlastními silami. Tento týden se v Klokánku uskutečnila již 4. brigáda zaměstnanců Mondi - na tu se tentokrát vypravilo naše vedení, které čekalo natírání dveří. 🧡

Nový zahradní altán pro Sociálně terapeutické dílny

Organizaci Naději z. s. (oblast Litoměřice) podporujeme nejen v rámci dotačního programu Patriot, ale i z Environmentální výzvy. V zahradě Sociálně terapeutické dílny v Roudnici n. L. se tak radují z nového zahradního altánu a lavičky. Další prostředky pak byly využity na nákup zahradního vybavení (budka, krmítko, pítko, hnojivo, čmelín a hmyzí hotel). #jsmepatriotiregionu

Podpořili jsme Svaz tělesně postižených ve Štětí

Jako Patrioti regionu podporujeme každoročně částkou 35 000 Kč Svaz tělesně postižených ve Štětí. Finanční prostředky jsou následně využity na akce svazu jako např. ozdravný pobyt v Holanech nebo Sportovní hry pro handicapované.

V rámci programu Patriot jsme přispěli i na vybavení knihovny

V letošním ročníku našeho programu Patriot mezi podpořenými nechybí ani vzdělávací instituce. Gymnáziu Lovosice jsme přispěli na vybavení školní knihovny novými knihami. 📚 Doufáme, že četba a listování voňavým papírem bude studentům přinášet jen radost!

Kontakt
  • Kristýna Deutschová
Mondi Group
>
Objevil se problém, který není na vašem přijímači. Za případné nepohodlí se omlouváme. Můžete zkusit stránku Obnovit a poté se vrátit na hlavní stránku 🗙