Mondi pro Život

Žít nás baví. Máme rádi svou práci a jsme skvělý tým. Vážíme si svých zaměstnanců a víme, že bez podpory našich nejbližších bychom našeho úspěchu nedosáhli. V klubu Mondi (for) Life nabízíme širokou škálu dotovaných aktivit pro celou rodinu.

Jak to všechno začalo?

Program Mondi (for) Life byl spuštěn v roce 2012. Naším cílem bylo nabídnout zaměstnancům možnosti aktivního trávení volného času. Nejdříve jsme aktivity organizovaly s kolegyní Kristýnou Deutschovou, postupně jsme však zjistily, že mezi našimi kolegy je tolik nadšenců různých sportů a volnočasových aktivit, že jsme se rozhodly pro změnu. V roce 2014 byl tedy vytvořen Klub, v rámci kterého se zaměstnanci mohou stat Koučem a založit Klubovnu – místo pro sdružování příznivců konkrétního sportu či aktivity. Díky tomu dnes můžete vybírat z nepřeberného množství výletů pro vás a vaše rodiny.

A kde jsme dnes?

Prvním naším velkým úspěchem byla Geocachingová stezka na Kokoříně, kterou pro své kolegy připravil jeden z našich zaměstnanců. To byl náš začátek. A pak se to rozjelo ve velkém. Dnes máme 19 kluboven a úžasné vzpomínky ze 45 akcí, které pro nás koučové – kolegové uspořádali.

Naše srdcovky jsme si s Týnou nechaly pro sebe – Letní tabor a Jarní lyžování budeme i nadále pro zaměstnance a jejich rodiny organizovat my – protože tohle nás opravdu baví!

Těšíme se na další společné zážitky!

MICHALA PROŠKOVÁ & KRISTÝNA DEUTSCHOVÁ


Vyberte si co vás bude bavit

Široká nabídka aktivit pro vás a vaši rodinu, kterou pro nás připravili naši kolegové.

Posláním klubu je inspirovat a podpořit ženy v jejich profesním i osobním růstu.

Kontakt
  • Michala Prošková
  • Project leader
Mondi Group
>
Objevil se problém, který není na vašem přijímači. Za případné nepohodlí se omlouváme. Můžete zkusit stránku Obnovit a poté se vrátit na hlavní stránku 🗙