Mondi v médiích

FACHPACK 2021 ve znamení papíru a biodegradability

Veletrh FACHPACK, který se konal v posledním zářijovém týdnu, jako vůbec první velký veletrh po ročním uzavření výstavních bran norimberského výstaviště kvůli pandemii, byl sice v polovičním rozsahu oproti minulým ročníkům, ale ve skutečnosti byl vzhledem k situaci hodnocen v superlativech jak ze strany vystavovatelů, tak i návštěvníků.

Prémiová značka krmiva pro psy využije recyklovatelné obaly

Společnost Mondi nově dodává řadu recyklovatelných monomateriálových obalů pro Hau-Hau Champion, finskou značku prémiového krmiva pro psy, kterou vlastní česká skupina Vafo Group.

Evropský den papírových tašek!

Oslavte dnes s námi Evropský den papírových tašek! Začít můžete třeba tím, že místo plastového sáčku nebo tašky, použijete tašku papírovou - ta je navíc šetrnější k životnímu prostředí. ♻️

Druhý ročník Zaměstnanecké ligy je tu! Na severu vyhrál tým Schoeller Křešice

Na severu Čech, konkrétně v Bohušovicích nad Ohří, začal druhý ročník Zaměstnanecké ligy, fotbalový projekt vydavatelství Vltava – Labe – Media. Dvanáct zápasů určilo vítěze okresního kola - nejlepší byl celek Schoeller Křešice.

Společnost Mondi představila nový monomateriálový recyklovatelný sáček

Společnost Mondi uvedla na trh sáček RetortPouch Recyclable, monomateriálové řešení, které je alternativou vysoce bariérového filmu z hliníku. Vak je plně recyklovatelný.

Tým Mondi Štětí se chystá na Zaměstnaneckou ligu Deníku

Zaměstnanecká liga je fotbalová soutěž Deníku, která se hraje turnajovým systémem. Na družstva, která se umístí na medailových pozicích, čekají atraktivní ceny a také publicita.

Kontakt
  • Kristýna Deutschová
Mondi Group
>
Objevil se problém, který není na vašem přijímači. Za případné nepohodlí se omlouváme. Můžete zkusit stránku Obnovit a poté se vrátit na hlavní stránku 🗙